Reklam

Reklam.

FUB ve Reklamcılık

Türkiye’nin piyasa platformu FUB‘da çok kolay bir şekilde reklam yayınlayabilirsiniz. FUB her geçen gün hızla büyüyerek kitlesini arttırıyor. Sürekli yükselen ivmesiyle birlikte, reklam verenleri hedeflerine kolay bir şekilde ulaştırıyor. Mobil uygulamamız, sosyal medya hesaplarımız ve tamamen bize ait blog ve haber sitelerimizle birlikte eş zamanlı reklam çalışmaları yaparak, reklam verenlerimize kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Ekstra maliyetler çıkarmadan her tanıtımı en yüksek performansta sağlıyoruz.

Reklamcılık Anlayışımız ve Avantajlarımız

Her reklam veren hedefine ulaşabilmeli. Tamamen bu mantık ile çalışmalarımızı yürütüyoruz. Bu hedefe ulaşırken kazanç oranımızı bir kenara bırakıyoruz. Bu aynı zamanda en büyük avantajımızdır. Örnek vermek gerekirse: Uygulamamızda şu anda bir yatırım şirketinin reklamı varsa, başka bir yatırım şirketinin reklamını kabul etmiyoruz. Güncel reklam sona erdikten sonra diğer firmayla iletişime geçiyoruz. Bu sayede kullanıcılarının dikkatini tek bir reklamda toplayarak, reklam verenin hedefine ulaşabilmesini kolaylaştırıyoruz. 

Sadece mobil uygulamamız üzerinden değil, sosyal medya ve bize ait internet sitelerinde de reklam çalışmaları yürütüyoruz. 

Diğer bir avantajımız ise mobil uygulamamız üzerinde yazılımsal olarak bazı yerleri reklam verenin istekleri doğrultusunda düzenleyip, yayınlayabiliriz. Örneğin; Bir kripto para borsası, kripto paraların fiyatlarını kayan bir menü olarak göstermek istiyorsa bu özellik eklenebilir ve kripto para borsasının logosu ve bağlantısı eklenebilir. Bu örnek gibi örnekler çoğaltılabilir ve tamamen firmaya özel çalışmalar yapabiliriz.

FUB’un reklamcılık anlayışı ve bitmeyen avantajları ile en minimum maliyetlerle, en yüksek performansa ulaşabilirsiniz. 

Hemen İletişime Geç